Możesz pomóc naszym podopiecznym wpłacając darowiznę na dowolną kwotę
na ponizszy numer konta bankowego lub pobierając gotowy druk przelewu.
79 1240 4878 1111 0000 4716 0363
Fundacja Nowy Pęd, ul. Rynek 15, 34-200 Sucha Beskidzka
POBIERZ DRUK PRZELEWU

Pliki do pobrania

Załączniki są własnością Fundacji Nowy Pęd.  Rozpowszechnianie bez zgody Fundacji jest zabronione.
  • Porozumienie docpdf– dla osób, które chcą otworzyć subkonto bankowe we fundacji. Najczęściej osoby te same chcą szukać darczyńców. Są otoczone osobami, które chcą im pomóc i będą intensywnie promować subkonto. Podopieczni tacy spodziewają się sporej ilości wpłat. Subkonto pozwala w każdej chwili sprawdzić ile pieniędzy  jest na koncie.
  • Porozumienie wpłata bezpośrednia docpdf– dla osób, które nie chcą otwierać własnego subkonta bankowego przy fundacji.
  • Załączniki docpdf– zawierają informacje szczegółowe. Warto się z nimi zapoznać, by dowiedzieć się jakie wydatki można finansować w ramach pomocy społecznej, ja k je rozliczać itp.
  • Oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych docpdf– Zdarza się, że osoby ciężko chore są pozbawione pełnej zdolności do czynności prawnych. Wtedy podpisane porozumienia byłyby nie ważne. Oświadczenie takie niejako przypomina, uświadamia podopiecznego, że jest odpowiedzialną stroną  umowy.
  • Pełnomocnictwo docpdf– warto mieć pełnomocnika. Osoba chora czasami ma trudność, by zajmować się sprawami formalnymi, przekazywać dokumenty, rozliczać się z faktur. Posiadając Pełnomocnika może powierzyć mu  te obowiązki. Pełnomocnik może otrzymywać informacje np.: o stanie konta, dokumentacji, procedurach związanych z pomocą. Innym osobą takie informacje nie będą przekazywane ze względu na ochronę danych.